راهنمای نحوه انتخاب تلویزیون ال جی + فناوریهای مختلف در تلویزیون های ال جی کدامند؟

lg tvدر گوشیهای هوشمند اطلاع دارید که پنلهای امولد عمق رنگ مشکی بینهایتی دارند و این باعث میشود مشاهده محتوای تاریک لذت بسیار بیشتری داشته باشد. همچنین در تلویزیون و بازی کردن نیز این مورد صدق میکند و تلویزیونی با رنگ مشکی عمیقتر باعث میشود بیشتر در دنیای جذاب بازیها غرق شوید. زمینه تولید رنگ مشکلی دو پنل LED و QLED به دلیل برخورداری از فناوری یکسان بسیار نزدیک به هم عمل میکنند. بیشتر تلویزیونهای LED و QLED بازار دارای پنل VA هستند و به دلیل داشتن کنتراست بالا، رنگ مشکی عمیقی تولید میکنند. البته این نوع تلویزیونها معمولا زاویهی دید چندان عالی ندارند و محتوا از کنارهها تیرهتر دیده میشود. پنلهای IPS معمولا توسط الجی ساخته میشود. این پنلها کنتراست ضعیفتری دارند و به عنوان مثال رنگ مشکی را بیشتر خاکستری نمایش میدهند و به همین دلیل در تلویزیونها بیشتر پنل VA استفاده میشود. البته زاویهی دید پنلهای IPS بسیار بهتر است و برتری این نوع پنل به حساب میآید. از آنجایی که پیکسلها پنلهای OLED به طور مجزا فعالیت میکنند همهی سوژهها با دقت بالایی به نمایش درمیآیند.

تلویزیون سایز بزرگ سامسونگ چند؟

lg tvتلویزیون ۵۰ اینچ سامسونگ چند؟ اقتصاد آنلاین – سولماز محمدی؛ طبق گزارش اقتصادآنلاین فرشندگان لوازم خانگی، برای خرید تلویزیون ۵۰اینچی سامسونگ مدل 50NU7900 باید ۱۹ میلیون تومان کنار گذاشت. دنای و جی پلاس از دیگر تلویزیونهای ۵۰اینچ بازار به شمار میرود که در رنج ۱۱ میلیون تومان معامله می شود. همچنین سینگل مدل DLE-50K4310U یکی از ارزان ترین تلویزیون ۵۰اینچ است که ۱۰ میلیون و ۸۰۰هزار تومان قیمت دارد. تلویزیون ۵۰اینچ ایکس ویژن مدل 50XCU635 نیز حوالی ۱۲میلیون تومان ارزش گذاری شده است. قیمت تلویزیون ۵۰اینچ آیوا مدل JU50DS180S نیز حدود ۱۲میلیون تومان اعلام شده است. قیمت تلویزیون ۵۰اینچ سام الکترونیک مدل SSD-50SA620U را ۱۲میلیون و ۷۰۰هزار تومان اعلام کردند. جهت اطلاع از جدیدترین قیمت لوازم خانگی و آگاهی از نرخها در بازار لوازم خانگی ایرانی و خارجی روزانه به سرویس “لوازم خانگی” در پایگاه خبری اقتصاد آنلاین مراجعه نمایید. تلویزیون سایز بزرگ سامسونگ چند؟ اقتصاد آنلاین – سولماز محمدی؛ طبق رصد اقتصادآنلاین از بازار لوازم خانگی، قیمت تلویزیون ۵۵اینچی سامسونگ مدل 55Q7770 Ultra HD حوالی ۴۹میلیون تومان اعلام شده است.

از دست ندهید
اکنون درباره یخچال ساید بای ساید درست چه کاری آیا می‌توانید انجام دهید

اصلی ترین نکته ای که جایگاه ال جی در بازار پنل ها را به خطر انداخته، افت 96.2 درصدی سود آن در سال 2018 نسبت به سال پیش از آن است. این وضعیت همچنان که شاهد حضور نسل جدید تلویزیون های اولد هستیم ادامه داشته و ال جی موفق به پشت سر گذاشتن وضعیت دشوار خود نبوده است. در همین حین که کاهش قیمت پنل های ال سی دی باعث زمین خوردن ال جی شد، کمپانی سامسونگ که اصلی ترین رقیب این برند محسوب می شود، به تولید پنل های جدید LED کوانتم دات (QLED) پرداخت. همچنین چندی بعد، سامسونگ از سری پنل های MicroLED هم رونمایی کرد که عملکرد فوق العاده ای مخصوصا از نظر نمایش رنگ مشکی در برابر OLED های ال جی دارند. بعد از این ها، سامسونگ اوایل امسال اعلام کرد که در حال کار روی اولدهای کوانتم دات (QD-OLED) است. با توجه به اینکه تنها عامل حضور ال جی در بازار نمایشگرها همین پنل های OLED محسوب می شود، تولید اولد کوانتم دات توسط سامسونگ، زنگ خطری جدی برای این ال جی خواهد بود.

عضویت در سرویس Netflix لازم است.

lg tvدر برخی از مدلهای تلویزیون webOS، کنترل جادویی در جعبه ارائه شده است. کلید میانبر Netflix روی کنترل ممکن است در بعضی از کشورها ارائه نشده باشد. مدیریت امنیت در webOS3.5، که مورد تأیید «برنامه تضمین امنیت سایبری UL قرار دارد (CAP2900-1)، تجربه تلویزیونی هوشمندی را ارائه میدهد که میتوانید به آن اعتماد کنید. این سیستم عامل از نصب برنامههای غیر مجاز، هک شدن و نشت اطلاعات حریم خصوصی جلوگیری میکند. بهواسطه کنترل آسانتر و دسترسی سریعتر، اکنون میتوانید از محتوای Premium 4K HDR در Netflix با تلویزیون 4K الجی بیشتر لذت ببرید. رابط کاربری گرافیکی webOS ممکن است در کشورهای مختلف متفاوت باشد. در دسترس بودن کیفیت 4K HDR ممکن است برای محتوای Netflix متفاوت باشد. طراحی کنترل جادویی و چیدمان دکمهها ممکن است در کشورهای مختلف متفاوت باشد. عضویت در سرویس Netflix لازم است. وجود کیفیت 4K بستگی به طرح اشتراک Netflix، سرویس اینترنت شما، قابلیتهای دستگاه و در دسترس بودن محتوا دارد.

از دست ندهید
9 دستورالعمل درباره تلویزیون ال جی Meant To Be شکسته

آنتن، کابل، ماهواره و …

قراردادهای شرایط و ضوابط اجتناب ناپذیر هنگامی که به شبکه Wi-Fi خود وصل شدید ظاهر می شوند. شما می توانید به سادگی با همه آنها موافقت کنید یا فقط با دو مورد اول برای خدمات اولیه موافقت خرید تلویزیون LG سری NANO96 کنید. باید توجه داشته باشید که برخی از ویژگیها کار نمی کنند مگر اینکه با شرایط و ضوابط خاص موافقت کنید، اما LG به شما این امکان را میدهد که بعداً انتخابهای خود را تغییر دهید. نرم افزار ال جی در نهایت تمام اتصالات مجموعه را اسکن می کند تا ببیند چه چیزی را به آن وصل کرده اید. اگر دستورالعملهای مرحله 3 را دنبال نکردید، نگران نباشید. باید بیشتر منابع رایج را شناسایی کند و از شما درباره نحوه تماشای تلویزیون سؤال میکند. آنتن، کابل، ماهواره و … در صفحه بعدی کد پستی خود را وارد کنید، که برای ایجاد راهنمای برنامه الکترونیکی محلی و تنظیم منطقه زمانی شما استفاده می شود.

تلویزیون ال جی

فروشندگان تلویزیون سامسونگ مدل 50NU7900 Ultra HD با صفحه ۵۰اینچی را حوالی ۱۹میلیون و ۸۰۰هزار تومان قیمتگذاری کردند. همچنین قیمت تلویزیون ۵۵اینچی سامسونگ مدل 55Q7770 Ultra HD به ۴۹میلیون و ۳۰۰هزار تومان رسیده است. تلویزیونهای ۴۹ اینچ سامسونگ مدل 49N5980 Full HD و مدل 49N6950 Full HD به ترتیب حوالی ۱۳ و ۱۶میلیون تومان معامله میشود. تلویزیون سامسونگ مدل 75NU8900 Ultra HD – 4K با صفحه ۷۵اینچی نیز حوالی ۷۴ میلیون تومان ارزشگذاری شده است. تلویزیون ۸۲ اینچ سامسونگ مدل 82NU8900 Ultra HD یکی از گران قیمتترین تلویزیونهای بازار است که در رنج ۹۴ میلیون تومانی معامله میشود. فروشندگان قیمت تلویزیون ۵۰اینچی سامسونگ مدل ۵۰NU۷۹۰۰ Ultra HD را حوالی ۱۹میلیون ک ۶۰۰هزار تومان اعلام کردند. همچنین قیمت تلویزیون سامسونگ مدل ۴۹N۵۹۸۰ Full HD با صفحه ۴۹اینچی حوالی ۱۳میلیون تومان اعلام شد. قیمت تلویزیون ۳۲اینچی سامسونگ ۳۲M۴۸۵۰ HD نیز به ۷میلیون و ۵۰۰هزار تومان رسید. تلویزیونهای سایز بزرگ سامسونگ مدل ۸۲NU۸۹۰۰ Ultra HD و مدل ۷۵NU۸۹۰۰ Ultra HD – ۴K به ترتیب حوالی ۹۴ و ۷۴میلیون تومان معامله شد.

از دست ندهید
برای کلیک یا برای عدم روی: قیمت تلویزیون ال جی و بلاگینگ

دارای حالتهای بازی Game Mode، تکنولوژی VRR,ALLM نیز میباشد.

دارای ریموت کنترل هوشمند نیز میباشد و میتوانید حتی از طریق صوت نیز آنچه را میخواهید در تلویزیونتان تنظیم کنید، به دلیل قابلیت ThinQ Al میتوانید دستگاههای هوشمند خانه تان را کنترل کنید و به هم مرتبط کنید. این مدل برای افراد گیمر نیز بسیار جوابگو خواهد بود و از هر نظر توانایی برطرف کردن نیازهایتان را خواهد داشت، زیرا دارای پاسخگویی سریع هنگام بازی و موقع ورود نیز بدون تاخیر میباشد. وجود فناوری HGIG که صحنههای روشن را روشنتر و تصاویر تاریک را با کیفیت بهتری به نمایش خواهد گذاشت و رنگ های را مطابق طبیعت به طور خودکار تنظیم خواهد کرد نیز یکی دیگر از قابلیتهای ان میباشد. دارای حالتهای بازی Game Mode، تکنولوژی VRR,ALLM نیز میباشد. برای افراد علاقهمند به بازیهای ورزشی نیز قابلیت Sports Alert را قرار داده است تا دیگر هیچ کدام از بازیها را از دست ندهید و زمان بازی، نتایج بازی و… را به شما یادآوری خواهد کرد. تلویزیون الجی 2022 QNED80 قابلیتهای متنوع بسیاری را در خود جای داده است که همگی برای کیفیت تصویر و صدای عالی و راحتی و آسودگی شما هنگام تماشای آن قرار داده شده است.

و به طور مثال تلویزیون 55sk79000gi از دو بلندگو با توان خروجی 20 وات بهره می برد. فناوری DTS VIRTUAL تلویزیون الجی : این تکنولوژی یک رمز گذاری مبتنی بر شیء است که هدف آن ایجاد صدای چند بعدی است. که مانند صدایی بسیار طبیعی محیط را پوشش می دهد. این فناوری یک گیرنده استریو دو کاناله است، سپس می تواند منابع صوتی استریو دو کاناله را به وسیله ی دو کانال فراگیر تا 4 کانال بالایی فانتوم افزایش دهد. این فناوری می تواند صدا با با کیفیت بالا به عمل برساند. و همچنین فرکانس های مفید را جداسازی کرده تا بتواند صدا را به همان کیفیت زمان ضبط بازگرداند. فناوری Dolby Digital تلویزیون الجی: برای فناوری های فشرده سازی صوتی توسعه یافته شده است. اولین استفاده از Dolby Digital به ارائه صدای دیجیتال در سینما از لنز 35mm چاپ فیلم است. سپس از این تکنولوژی برای تلویزیون، دی وی دی، دیسک های بلوری استفاده می شود. فناوری Clear voice تلویزیون الجی : این قابلیت که در تلویزیون الجی قرار دارد، امکان شفاف سازی صدا را به کاربر ارائه داده و می تواند بهترین صدا را با بالاترین تفکیک صوتی به عمل برساند.

از دست ندهید
تلویزیون LED هوشمند LG مدل 50NANO80 سایز 50 اینچ مصر - فروشگاه برندزون

Sports Alert قبل، حین و بعد از بازی اطلاع می دهد. شما هرگز نگران از دست دادن بازی های بزرگ تیم های مورد علاقه خود نخواهید بود، حتی زمانی که در حال تماشای محتوای دیگر هستید. با فعال کردن گزینه Sports Alert به محض شروع یک رویداد ورزشی یا تغییر در نتیجه بازی تلویزیون با نمایش هشدار کاربر را مطلع خواهد ساخت. برای تجربه صدای فراگیر بی سیم واقعی، به راحتی بلندگوهای بلوتوث را جهت افزایش صدای تلویزیون متصل کنید. تمام اکشن ها غنی تر و واقعی تر به نظر می رسند و فضای بازی بزرگ را به اتاق نشیمن شما می آورند. LG UHD AI ThinQ را به دکوراسیون داخلی خود اضافه کنید. یک پانل باریک و یک قاب باریک همراه با طراحی زیبایی شناختی هر فضای داخلی را ارتقا می دهد. این پردازنده نویز ویدیو را حذف می کند و رنگ و کنتراست زنده تری ایجاد می کند. تصاویر با وضوح پایین ارتقا یافته و با کیفیت نزدیک به 4K باز تولید می شوند. همچنین می داند چه زمانی، کجا و چگونه صدا را بهبود بخشد و صدای فراگیر مجازی را برای تجربه ای فراگیرتر و سینمایی ایجاد کند. ال جی در این تلویزیون با بهبود جزئیات، وضوح و رنگ، محتوای 2K را به واقعی ترین تصویر 4K تبدیل می کند. از متن و تصاویر بسیار واضح تر با کاهش نویز و وضوح بیشتر لذت ببرید. یک سنسور نور، نور محیط اطراف را اندازه گیری می کند، سپس پردازنده به خوبی نگاشت تن را برای روشنایی بهینه صفحه تنظیم می کند.

از دست ندهید
ده شگفت‌انگیزترین یخچال فریزر تغییر نحوه دیدن جهان

دیدگاهتان را بنویسید