یخچال سامسونگ آزمایش: خوب یا خطرناک؟

برای والدینی که کودکشان به نقاشی کشیدن روی دیوارها یا کفپوش علاقه دارد، قرصهای ظرفشویی یکی از نجاتدهندهها است. انواع قرص ماشین ظرفشویی و ژل ماشین ظرفشویی از معتبرترین برندهای موجود در بازار را میتوانید به صورت تلفنی، حضوری و آنلاین از فروشگاههای افق کوروش با تخفیفهای همیشگی تهیه کنید. برای مقابله با کثیفی مشکل ساز توالت، کافی است یک قرص ماشین ظرفشویی را داخل توالت بیندازید. استفاده از یک قرص ماشین ظرفشویی در مخزن ماشین لباسشویی، نه تنها باعث میشود لباسها تمیزتر و درخشانتر شود، بلکه بوی بد ماشین لباسشویی را بعد از فقط یک بار شستن لباسها با قرص ماشین ظرفشویی از بین میبرد. یکی دیگر از کاربردهای قرص ظرفشویی پاک کردن ذرات باقی مانده و سوخته غذاهای داخل قابلمه و تابهها است. گیر کردن بازوها به قابلمه و ظرف های بزرگ، فاصله کم میان ظرف ها و عدم امکان ورود آب به درون آنها همه سبب میشوند تا کثیفی ها شسته نشوند. به علت کیفیت بالا و اشغال فضای کم میتوانید این دستگاه را در گروه بهترین ماشینهای ظرفشویی قرار دهید.

یخچال سامسونگ اگر با ظروفی کثیف داخل ماشین ظرفشویی پس از شستشو روبرو شدید باید آبپاش های دستگاه را چک کنید تا گرفتگی و انسداد نداشته باشند،در برخی مواقع خرده ریز های ظروف یا رسوب داخل ماشین ظرفشویی این روزنه ها را مسدود می کند که این کار سبب می شود فشار آب برای پاشیدن روی ظروف کم شود و هنگامی که فشار پاشش آب کاهش می یابد ظروف شسته نشده و کثیف می ماند. در ادامه به بررسی بیشتر این موارد و اولویتهای انتخاب آنها خواهیم پرداخت. همچنین میتوانید با پرداخت یک هزینه اولیه، محصول را خریداری کرده و هزینه قیمت آن را درب منزل پس از مشاهده یخچال و صحیح و سالم بودن کالا پرداخت کنید. بهتر است که یک فیلتر آب در مسیر لوله آبی که به منزل شما وارد می شود نصب کنید تا به کنترل آسیب ناشی از رسوبات معدنی کمک کند. از همین رو بهتر است که بازوها را تمیز کرده و مطمئن شوید چیزی سوراخ های آن را مسدود نمی کند. چنانچه سوراخ های بازوی اسپری به شدت بسته شده باشد، تلاش کنید آن را با دست تمیز کنید. پس باید آبپاش های دستگاه را باید تمیز کنیم که این سوراخ ها مسدود نباشند و اگر گرفتگی بود با استفاده از سوزن یا فشار باد این روزنه ها را باز کنید.

از دست ندهید
چرا یخچال ساید بای ساید یک تاکتیک است نه یک استراتژی

بعضی از ماشین های ظرفشویی به صورت خودکار آب را تا این دمای ایده آل گرم می کنند. به همین دلیل مواد شوینده حل نشده به ظروف می چسبند و سبب ایجاد سفیدک در ماشین ظرفشویی می شوند. اگر سنسور را تعویض کنید، مشکل حل میشود. این کد پس از تکمیل راهاندازی یا اگر راهاندازی کامل نشد پس از مدتی از بین میرود. با ظرفشویی ایستاده هود تایپ انواع ظروف را شستشو کنید ، بسیاری از مشتریان از این دستگاه برای شستشویی ظروف استیل بزرگ نی استفاده میکنند که این کار امکان پذیر میباشد .این ظرفشویی هودتایپ هر سبد ماشین ظرفشویی را در 1 دقیقه میشوید و با دمای آبکشی 95 درجه تمام باکتری ها را از بین میبرد و سرعت عمل سیستم شستشوی مجموعه غذایی شما را بسیار بالا میبرد و آشپزخانه ی شما را دچار یک نظم عالی میکند . ظروف اغلب یک شب پس از پایان چرخه در ماشین ظرفشویی ال جی رها می شوند. تست های متعدد از این قرص ظرفشویی ثابت کرده که این قرص پس از شستشو، هیچ اثری از چربی یا کثیفی روی ظروف باقی نمی گذارد. برای برق انداختن کاردها، قاشق و چنگال و ظروف استیل ضدزنگ، یک قرص ماشین ظرفشویی را در مقداری آب گرم حل کنید.

برای بهره بردن از کاربردهای قرص ظرفشویی برای تمیز کردن سطل زباله، یک قرص را داخل آن سطل قرار دهید و به آن مقداری آب گرم اضافه کنید. اجازه دهید قرص حل شود. برای این کار، داخل این ظروف را آب بریزید و قرص را در آن حل کنید. برای پاک کردن این صندلیها، یک قرص ماشین ظرفشویی را در آب داغ بیندازید و صبر کنید تا حل شود، سپس با یک اسفنج یا اسکاچ، کثیفی را پاک کنید. یکی دیگر از این 5 حالت زمانی است که تصمیم به فریز کردن مواد غذایی زیادی دارید و فضای کافی ندارید؛ میتوانید این حالت را فعال کنید. در مقابل، سالمی و احساس مدرنتر بودن طراحی door in door ال جی به این معنی است که میتوانید به درب یخچال خود ضربه کوچکی بزنید تا توسط پنجرهای داخل یخچال را به شما نشان دهد. چنانچه ماشین شما این گونه نیست و آب گرم به صورت مستقیم وارد ظرفشویی می شود چک کنید که آبگرمکن تا حد امکان نزدیک به 50 درجه سانتیگراد تنظیم شده باشد. برای تمیز کردن سطوح داخلی قمقمه یا فلاسک چای، فقط ۱ قرص ماشین ظرفشویی را به همراه مقداری آب جوش، در قمقمه بریزید.

از دست ندهید
راهنمای یخچال ساید بای ساید.

برای تمیز کردن دیوار کافی است یک قرص ماشین ظرفشویی را در ۳.۵ لیتر آب گرم حل کنید. یکی از کاربردهای قرص ماشین ظرفشویی از بین بردن لکههای چای و قهوه روی فلاسک است. یک قرص ماشین ظرفشویی را به مدت ۱۰ دقیقه در آب گرم حل کنید. در قسمت کف ماشین ظرفشویی دستگاه فیلتری است که چنانچه کثیف باشد باعث گرفتگی خروجی آب شده و سبب بازگشت آب کثیف به چرخه شستشو می شود که این کار سبب کثیف ماندن ظرفها پس از پایان سیکل کاری می شود. دستگاه این مسئله را با یکی از ارورهای یخچال فریزر ال جی اطلاع می دهد. این سیستم خنک کننده با قدرتی که دارد هوای خنک را به همه قسمت های یخچال می رساند علاوه بر خنک کنندگی این تکنولوژی فوق العاده هم در قسمت یخچال و هم در قسمت فریزر رطوبت یخچال را در بهترین حالت ممکن نگه می دارد تا مواد غذایی همچنان سالم و با طراوت حفظ شوند. می دانید که همه فرمان ها از راه این قسمت یعنی برد به دستگاه داده می شود در صورت خرابی برد نمی توانید کار خود را به خوبی انجام بدهد. حواستان باشد که در صورت باز ماندن در ماشین، بچه ها روی در باز آن ننشینند.

ال جی از قدرتمندترین سازنده ها در تولید یخچال است که در طرح و مدل های متنوعی آنها را عرضه می کند. این مدل از یخچال فریزرها نیز تقریبا مشابه یخچال فریزرهای درب فرانسوی است، با این تفاوت که در بخش فریزر پایین بجای کشو دارای دو درب جداگانه است. چنانچه بعد از روشن شدن ماشین ظرفشویی حس کردید که صدای وزوز از داخل دستگاه به گوش میرسد یا آبگیری دستگاه با مشکل روبرو شده است، باید پمپ را بررسی و در صورت نیاز آن را تعمیر یا عوض کنید. چون به مرور محفظه داخل ماشین لباسشویی بو میگیرد یا آهکها و لعاب ناشی از آب باقیمانده در آن، رسوب میکنند. در چنین وضعیتی آب به درستی گرم نمی شود. در آخر ظرفها را با اسکاچ بشویید و با آب گرم آبکشی کنید. برای این کار، ظرفی را با آب داغ پر کنید و قرص را داخل آن بیندازید. اگر یک بار ماشین لباسشویی را با قرص ظرفشویی بشویید، متوجه میشوید که این کار ارزش آن را دارد که مرتبا انجام دهید.

از دست ندهید
آداب یخچال فریزر

در صورت مواجهه با هرکدام از این ارورها، کافیست قبل از تماس با مراکز تعمیرات، راهکارهای پیشنهادی ما را امتحان کنید، شاید دیگر نیازی به تعمیر یخچال فریزر و صرف زمان و هزینه تعمیرات نباشد. چنانچه نکات قبلی را امتحان کرده اید و ماشین ظرفشویی شما هنوز به خوبی تمیز نمی شوید، امکان دارد در شیر ورودی آب مشکل داشته باشید. تنظیمات ماشین ظرفشویی یکی دیگر از عوامل تمیز نشستن ظروف داخل ماشین ظرفشویی می باشد با تنظیم درست برنامه شستشو مقدار سختی آب نسبت به محل زندگی تنظیم می شود انتخاب دقیق برنامه نسبت به چرب بودن سطح ظروف سبب می شود دمای آب به اندازه کافی گرم شود و شستشوی خوبی داشته باشد. این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟ سپس با یک پارچه تمیز آغشته به این محلول، دیوار و کف را با محلول به دست آمده پاک کنید. اما برای کار با ماشین ظرفشویی و آشنایی با نحوه استفاده از آن به دلیل هوشمند بودن این دستگاه باید نکات زیادی را بدانید. این ویژگی می تواند از آسیب به ماشین ظرفشویی و کودکان جلوگیری کند. داخل قفسه های ماشین ظرفشویی محل قرار گرفتن هر یک از انواع ظروف مشخص است و بهتر است مطابق همین چیدمان را انجام دهید.

در مورد هر یک از محصولات توضیحات مفصلی دادیم و نقاط قوت برجسته آنها را هم مشخص کردیم تا بهتر بتوانید انتخاب کنید مثلا اگر قیمت برایتان مهمتر است محصول J247 یا X247 را انتخاب کنید و اگر قصد دارید بر اساس ظرفیت بالا یخچال بخرید، محصولات 34 فوت را از دست ندهید. محصولاتی که حجم 5 تا 14 فوت دارند در این دسته قرار داشته و برندهای متعددی اقدام به تولید آن خواهند کرد. ظرفیت داخلی دستگاه 30 فوت است که معادل 617 لیتر میباشد و فضای عالی را برای ذخیره سازی بیشتر به مخاطب میدهد و کاربر میتواند بدون نگرانی خریدهای حجیم خود را در این یخچال جاگذاری نماید. همان طور که از نام آن مشخص است این نوع یخچال دو قلو بوده، در نتیجه قسمت فریزر آن از قسمت یخچال آن مجزا می باشد. همین طور می توانید شیر آب سینک آشپزخانه را برای یک دقیقه، پیش از روشن کردن ماشین ظرفشویی باز کنید تا مطمئن شوید که آب گرم از همان ابتدای شستشو به داخل ماشین وارد شود. بسیاری از افراد به سینک آشپزخانه خود توجه نمیکنند و صرفا آن را محلی برای شستن ظرفها میدانند، به خصوص که در حال حاضر تقریبا در هر خانهای یک ماشین ظرفشویی پیدا میشود!

از دست ندهید
ده راه‌ها مرسوم، مد روز} برای بهبود در یخچال ال جی

تمیز کردن سطوح داخلی و درب فر گاز یکی از معضلاتی است که بسیاری از افراد با آن مشکل دارند. یکی دیگر از مشکلاتی که افراد زمان استفاده از یخچال سامسونگ با آن روبرو میشوند؛ کار نکردن درست یخساز است. برای برطرف کردن علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی و تعمیرات در این مورد می تواند پیچیده باشد، پس دفترچه راهنمای دستگاه را بخوانید تا ببینید نحوه عوض کردن شیر ورودی وجود دارد یا باید با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تماس بگیرید. علاوه بر این دو مورد، موارد مختلف دیگری نظیر استفاده راحت از دستگاه، نوع جنس به کار رفته در بدنه ماشین ظرفشویی صنعتی، کیفیت ساخت، طراحی، زیبایی نیز باید مورد توجه شما قرار داشته باشد. 2. بنابر مدل ماشین ظرفشویی، نمایشگرهای دستگاه متفاوت است. اما اگر آمادگی لازم برای خرید این مدل را ندارید، یخچال دوقلو می تواند گزینه بهتری باشد، چرا که در کنار گنجایش بالا از قیمت بسیار مناسب تری هم برخوردار است. مدلهای رومیزی از بقیه کوچکترند و ممکن است برای خانوادهای بزرگ کافی نباشند، اما اگر در آپارتمانی اجارهای زندگی میکنید و فضای محدودی دارید، این مدلها بهترین گزینه برای شمایند.

یخچال ال جی اگر بازوی آبپاش ماشین ظرفشویی خراب شده باشد، آب درست در همه جای ظروف پخش نمی شود و مواد شوینده به ظروف درون دستگاه می چسبد. یکی از مشکلات شایعی که برای درب یخچال ایجاد میشود، ساییدگی و از جای درآمدن لولای آن براثر استفاده مداوم و گذر زمان است. حتی اگر قرار است بشقاب های چرب را بعد از خوردن یک شام چرب و لذیذ بشویید، باز هم از برنامه های اقتصادی تر استفاده کنید و برای داشتن ظروف پاکیزه عجله نکنید. برای چند ساعت (یا حتی یک شب) ظرف را کنار بگذارید. همانطور که می دانید، یخچال های ساید بای ساید بکو به یخچال هایی گفته می شود که کنار همدیگر قرار دارند و به صورت دو درب کامل است که از همدیگر جدا می شوند. همچنین اگر به دلیل کمبود وقت نمی توانید هر روز برای خرید سبزیجات و میوه ها به بازار بروید، می توانید آنها را به صورت عمده خریداری کرده و در یخچال خود نگهداری کنید. فروشگاه بهار، محصولات خانگی خود را به صورت اینترنتی عرضه می کند و به خاطر حذف واسطه­ها و فروش مستقیم قیمت مناسب تری خواهد داشت که می توانید از این فرصت استفاده کنید و با قیمت ارزان بهترین لباسشویی را تهیه کنید.

از دست ندهید
دانستن این 9 راز باعث می‌شود یخچال ال جی شما شگفت‌انگیز به نظر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید