واقعیت این است که تو نیستی فرد فرد درگیر درباره Lg تلویزیون

lg tvال جی در بین تلویزیونهای تولیدی خود توجه ویژهای به سایز 55 اینچ دارد. در طول چند سال گذشته نیز، تلویزیون 55 اینچ ال جی، پرفروشترین مدلهای تولیدی این شرکت بودهاند. تنوع مدل و تنوع قیمت در میان تلویزیونهای 55 اینچ ال جی سبب افزایش میزان فروش این محدوده شده است. در ادامه به بررسی برترین تلویزیونهای 55 اینچ ال جی پرداختهایم با آف خرید همراه باشید. در تمامی نظر سنجیها و بنچمارکها OLED بهترین تلویزیون جهان است. ال جی به عنوان اولین و برترین تولید کننده تلویزیون در جهان، هر ساله از نسل جدید تلویزیونهای خود تلویزیون 77 اینچ ال جی مدل 77C1 رونمایی میکند. در سال 2021 نیز عنوان بهترین تلویزیون ال جی به اولد G1 تعلق گرفت. 3840 پیکسل بهره گرفته است. استفاده از فناوری مدرن و بهروز موسوم به SELF-LIT PiXLES سبب شده، پیکسلها نیز در این تلویزیون نور تولید کنند و سرعت انتقال تصویر به نهایت خود برسد. بهترین تلویزیون ال جی در سال 2021 مدل LG 55G1 از تکنولوژی Dolby Vision IQ & Dolby Atmos IQ و همچنین قابلیت پشتیبانی از فایلهای HDR 10 Pro بهره گرفته است.

آناتومی قیمت تلویزیون ال جی

lg tvتلویزیون های ال جی مشخصه هایی دارند که می توان با استفاده از آنها زمان، مکان تولید و بسیاری از مشخصات و امکانات موجود در تلویزیون های ال جی را یافت. برای بسیاری از کاربران کشور تولید کننده از اهمیت بسیاری برخوردار است. تولید می شوند و از لحاظ کارایی و کیفیت با تلویزیون هایی که در کشور کره جنوبی تولید می شوند هیچ تفاوتی ندارند. با استفاده از مدل تلویزیون های ال جی می توان بسیاری از مشخصات مربوط به تلویزیون را به دست آورد. شماره مدل 65SK9500PUA مربوط به یک تلویزیون ال جی است. در این شماره مدل عدد 65 به معنی این است که تلویزیون دارای اندازه صفحه نمایش 65 اینچ است. حرف S در شماره مدل بالا به معنی کیفیت صفحه نمایش است که در اینجا یعنی تلویزیون دارای صفحه نمایش با کیفیت تصویر سوپر UHD است. حالا اگر به جای حرف S حرفU باشد به معنی کیفیت تصویر UHD LED و اگر حرف L باشد به معنی LED و اگر P باشد به معنی پلاسما و اگر E به معنی اولد OLED است. در شماره مدل بالا 65SK9500PUA حرف K معنی سال تولید تلویزیون را می رساند که در اینجا حرف K به معنی سال تولید 2018 است. عدد 9 در شماره مدل بالا 65SK9500PUA به معنی سری تولیدی تلویزیون است که در اینجا تلویزیون تولید شده سری 9 است. عدد 5 در شماره مدل بالا 65SK9500PUA به معنی مدل در سری است و مشخصه های طراحی و شکل ظاهری و امکانات موجود در تلویزیون است. عدد 00 در شماره مدل بالا 65SK9500PUA مشخصه های قیمت تلویزیون ال جی تولید هستند. حرفW: تلویزیون ال جی برای کره تولید شده و در همان جا به فروش رسیده است. حرفA: تلویزیون تولید شده در آمریکا به فروش رسیده و یا برای آمریکا تولید شده است. در شماره مدل بالا 65SK9500PUA حرف U به معنی تیونر دیجیتال به کار رفته در تلویزیون است . مثلا در هر تلویزیون مشخصه ای را در بر دارد .

از دست ندهید
آپدیت تلویزیون های ال جی و بروزرسانی [دستی و آنلاین]

خرید Lg Tv

تلویزیونها محبوبترین ابزارهای سرگرمی خانواده هستند که با ورود به زندگی ما، دریچهای از سرگرمی، یادگیری و تجربههای نو را به رویمان گشودهاند. باتوجه به محبوبیت تلویزیونها، نقش این محصولات روزبهروز در زندگی ما پررنگتر میشود. تنوع در سایز، کیفیت صفحه نمایش و مدل تلویزیون، ما را در فروشگاه اینترنتی کاشانه بر آن داشت که هر بار با معرفی یک محصول تاپ و محبوب در خدمت شما باشیم. ما با بررسی ویژگیها و مشخصات کامل محصولات خانگی پرطرفدار، شما را آنقدر با محصول آشنا میکنیم که بتوانید به راحتی تصمیم خود را درباره خرید محصول بگیرید. در ادامه به بررسی ویژگیها و مشخصات تلویزیون ال جی مدل UP8150 میپردازیم؛ با ما همراه باشید. تلویزیون ال جی مدل UP8150 یکی از جدیدترین محصولات کمپانی پرآوازه LG در سال 2021 بوده است. طراحی چشم نواز بدنه این تلویزیون 55 اینچی در ترکیب با امکانات متنوع و هوشمند آن، شما را با محصولی قدرتمند، لوکس و بادوام روبهرو مینماید.

lg tvال جی از سیستم عامل webOS و توان خروجی صدای 20 وات نیز بهره گرفته و اوج هیجان را به شما خواهد بخشید. ال جی تمامی نیازها را در نظر گرفته و با توجه به توان خرید مصرف کننده، مدلهای متنوعی را به بازار عرضه کرده است. یکی از برترین تلویزیونهای ارزان قیمت ال جی که به نظر میرسد بازار مناسبی را تجربه کند، تلویزیون ال جی UP7750 است. 3840 پیکسل بهره گرفته که سرعت بالایی از انتقال نور و تصویر را به همراه دارد. توانایی پشتیبانی از فایلهای HDR 10 از دیگر ویژگیهای مهم تلویزیون 55 اینج ال جی است. استفاده از پردازنده A5 AI Processor 4K موجب افزایش کارایی و کیفیت تصویر شده است. این پردازنده تصاویری سریع و بدون لرزش را به ثبت خواهد رساند. تلویزیون ال جی 55 اینچ LG 4K UHD TV 55UP7750 به لطف بهره گیری از قابلیت HGIG زمینهای مناسب برای اجرای بازیهای سنگین را هموار ساخته است. ال جی از سیستم عامل webOS بهره گرفته است و کاربر به اوج رضایت از تلویزیون 55UP7750 ال جی خواهد رسید.

از دست ندهید
یخچال فریزر ویژگی ها

تلویزیون ال جی یکی از شناخته شده ترین برند های حال حاظر در ایران میباشد. یکی از بهترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه ی ساخت و تولید تلویزیون شرکت ال جی میباشد. قطعا بیشتر ما با تلویزیون LG اشنا هستیم. شرکت LG یک شرکت کره ای است که امروزه تلویزیون های خود را با توجه به مدل در کره، اندونزی، مصر و یا لهستان مونتاژ میکند. یکی از ویژگی های بسیار خوب، تنوع بالا در تلویزن های ال جی است. این شرکت از سایز 24 اینچ تا حدود 100 اینچ اقدام به تولید تلویزیون کرده است و میتوانید LED ال جی را با کیفیت HD و FHD و 4K خریداری کنید. یکی از شاخصه ها که سبب شده است این شرکت بسیار معروف شود و مردم به خرید ال ای دی ال جی روی بیاورند قیمت مناسب محصولات این برند در مقایسه با سایر شرکت ها است. شاوینو خرید تلویزیون ال جی در مدل و اندازههای مختلف را به صورت اینترنتی برای کاربران فراهم نموده است.

اندازه، کیفیت ساخت، قابلیت ها، سال تولید و بسیاری معیارهای دیگر، بر قیمت تلویزیون تاثیر می گذارند. مثلا اگر دنبال خرید تلویزیون ال جی از نوع هوشمند باشید که قابلیت های مختلفی داشته باشد، باید هزینه بیشتری هم پرداخت کنید. این در حالی است که به تناسب کاهش قیمت، از آپشن های تلویزیون هم کاسته می شود. شما باید پس از تعیین و تعریف بودجه ای که دارید، مناسب ترین تلویزیون را انتخاب و خریداری نمایید.البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله راهنما خرید سری جدید تلویزیون های سامسونگ را بخوانید. دومین فاکتور مهم در خرید تلویزیون ال جی یا هر برند دیگری، اندازه دستگاه است. این اشتباه است که تصور کنید تلویزیون های بزرگ تر، کیفیت عملکردی بالاتری هم دارند. اندازه تلویزیون باید متناسب با ابعاد اتاق یا فضای مورد نظر کاربر انتخاب شود. به عنوان مثال تلویزیون ۶۵ اینچی برای اتاق ۹متری اصلا مناسب نیست و قطعا عملکرد درستی هم ندارد. تلویزیون های بزرگ تر تعداد پیکسل کمتری در هر اینچ دارند و تماشای آنها از فاصله نزدیک، کیفیت تصویر را کاهش می دهد.

از دست ندهید
9 مسائل می‌خواهم اگر می‌خواهم شروع دوباره تلویزیون ال جی

همانطور که گفته شد آن چه که به هنگام خرید تلویزیون ال جی شکل دهنده ی سایر معیارهای انتخابی است، بودجه و نیازهای کاربر است. به طور کلی معیارها و فاکتورهای متعددی وجود دارند که باید به هنگام خرید تلویزیون به آن ها توجه کنید. سایز یکی از عوامل مهمی است که باید در خرید تلویزیون ال جی مورد توجه قرار گیرد. این موضوع که هرچه تلویزیون بزرگ تر باشد؛ بهتر است، اشتباه رایجیست که بسیاری از کاربران به آن دچار می شوند. سایز تلویزیون باید براساس محیطی که قرار است دستگاه در آن روشن شود، انتخاب گردد. تماشای تلویزیون بزرگ از فاصلهی نزدیک، ممکن است بهمرور زمان به چشمانتان آسیب بزند. بهعلاوه، تلویزیون عظیم الجثه با دقت Full HD، تعداد پیکسل کمی در هر اینچ دارد؛ بنابراین اگر نزدیک به تلویزیون بنشینید، میتوانید پیکسلها را از هم تشخیص دهید. این امر لذت تماشای فیلم یا هر نوع محتوای دیگری را به شدت کاهش خواهد داد.

وقتی حرف از رزولوشن بالا می زنیم یعنی نقطه به نقطه تصویر به صورت واضح پیداست. در تلویزیون ال جی معمولاً از HDR10,HLG,Dolby Vision استفاده شده است که با وجود تمام این خوبان در کنار هم کنتراست به شدت بالایی خواهید داشت وتصویری که در حال پخش می باشد رنگ های نزدیک به واقعیت را ارائه می دهد چون با استفاده از این محدوده دینامیکی طیف رنگی بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد. استفاده از تکنولوژی نانوسل در قابلیت های تلویزیون ال جی یکی از بهترین اتفاقاتی بوده که در صنعت ساخت تلویزیون توسط شرکت ال جی اتفاق افتاده است. اما در تلویزیون های بالارده تر مثل OLED ها شما صدای بالاتر و تا 60 وات را در مدل های QNED تجربه خواهید کرد. وقتی تلویزیون شما پردازشگر خوبی نداشته باشد پس اصلاً این امکانات صوتی و تصویری که باید را هیچ وقت نخواهد داشت. مثلاً فکر کنید یک فیلم قدیمی از تولد بچگی های خود را می خواهید بعد از سال ها تماشا کنید اما این فیلم آنقدر قدیمی شده که نه کیفیت تصویر خوبی دارد نه صدای واضح.

از دست ندهید
تلویزیون های ال جی

دیدگاهتان را بنویسید