سوالات بی پاسخ درباره یخچال فریزر که باید درباره آنها بدانید

یخچال سامسونگ دقت کرده اید وقتی تعداد زیادی مهمان دارید، چون ماشین فضای کافی ندارد، مجبور هستید که ماشین ظرفشویی را در چند مرحله روشن کنید؟ اصلا در شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی بوش هیچ دخل و تصرفی نداشته باشید. اگر می خواهید کامل ترین تنظیمات را داشته باشید. چون این ماشین در کوتاه ترین زمان و باکیفیت عالی تمام ظرف ها را تمیز می کند. می باشد. استفاده از این کنسول های بازی نیازمند تلویزیون هایی با کیفیت پخش تصاویر بالا می باشد که در تلویزیون های گیمینگ چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری فناوری هایی استفاده شده است که لذت بازی با این کنسول ها را چند برابر خواهد نمود. ماشین ظرفشویی های نیمه یکپارچه برای قرار گرفتن در کمد آشپزخانه طراحی شده اند و کنترل ها کاملا قابل رویت است. این یخچال 5 درب می تواند نظم و انضباط را در قرار دادن مواد غذایی در فضای داخلی به ارمغان بیاورد.

یخچال فریزر تکنولوژی اینستاویو یک پنجره ای شیشه ای روی قسمت هوم بار است که باعث شده داخل هوم بار را بدون باز کزدن درب ببینید و در طلف شدن سرمای داخل هوم بار جولگیری کند. در ادامه به مواردی اشاره میکنیم که میتواند به شما در یک انتخاب ایده آل کمک کند. فناوری Hygeiene Plus یک گزینه بهداشتی در ماشین ظرفشویی بوش است. برای اینکه مدت باقیماندن مواد استفاده شده در مانیکور را روی ناخنهای خود کوتاه کنید، بهتر است که چند قطره مایع ظرفشویی را در یک کاسه با آب گرم مخلوط کنید. در خصوص ماشین لباسشویی ال جی؛ با توجه به نبود نمایندگی رسمی، احتمال چینی بودن موتور را در نظر بگیرید. درشست و شو با دست، به علت ایستادن زیاد و بی حرکت ماندن، خطر بیماری هایی مانند واریس، آرتروز ستون فقرات و زانو بسیار بالا می رود در حالی که در شست و شوی ماشینی این احتمال وجود ندارد. شما می توانید با یک وسیله ی برقی دیگر پریز مربوطه را تست کنید و هم چنین از سالم بودن دوشاخه و (در صورت استفاده) محافظ برق اطمینان حاصل کنید.

از دست ندهید
فکر کنید یخچال سامسونگ شما ایمن است؟ 7 روشی که می‌توانید امروز آن را از دست بدهید

و یکی از مهم ترین نقاط قوت سری 6 کم مصرف بودن آن است. و 60 سانتی متر عرض و 45 سانتی متر ارتفاع دارد که به آن ماشین ظرفشویی توکار نیز گفته می شود. موتور فن کندانسور در واقع وظیفه خنک کردن کویل های کندانسور و کاهش حرارت آن ها را بر عهده دارد. برای تقویت اثر بخشی جوش شیرین، دانه های تازه قهوه را روی بشقابی پخش کنید و آن را به مدت ۲۴ ساعت داخل یخچال قرار دهید. این مدل از یخچال فریزرها از هم مجزا هستند اما در کنار هم قرار می گیرند. در قسمت پایینی محل قرارگیری چنگال ها، چاقو و قاشق است. قسمت فریزر این یخچال بدون برفک بوده و از یخ زدن کامل مواد غذایی جلوگیری میکند. سری 6 قابلیت هایی شامل خشک کردن سریع ظرف ها با فناوری Perfect dry و مواد معدنی زلوئیت، گزینه Extra Dry برای خشک کردن کامل تر ظرف ها، برنامه شستشوی بی صدای ظروف، قابلیت سینی ایمن برای حفظ و نگهداری ایمن لیوان ها، برنامه تنظیمات 40 درجه سانتی گراد برای شستشوی شیشه ها و ماشین ظرفشویی هوشمند با قابلیت اتصال به وای فای را در اختیار شما قرار می دهد.

یخچال ال جی تنظیمات سری 4 شامل تنظیمات 40 درجه سانتی گراد برای شستشو و خشک کردن شیشه ها، قابلیت بی صدایی دستگاه و گزینه Extra dry برای خشک کردن کامل تر است. به طور کل می توانید تنظیمات 40 درجه سانتی گراد برای شستشو و خشک کردن شیشه ها و قابلیت بی صدایی دستگاه را می توانید در سری 2 پیدا کنید. تنظیمات perfect Dry,Extra Dry, ، برنامه سکوت، تعادل خودکار سختی آب، سینی ایمن برای شستن لیوان ها، برنامه تنظیمات 40 درجه سانتی گراد و قابلیت اتصال از راه دور برای شستشوی شیشه وجود دارد. ماشین های ظرفشویی صنعتی جز دسته ماشین هایی هستند که برای اینکه بتوانیم به زیبایی و عالی از آن استفاده بکنیم باید یکسری پیش فرض را در نظر بگیریم مثلاً برای ماشین های ظرفشویی ایستاده و ریلی حتما نیاز به میز ورود و خروج داریم در قسمت میز ورود اگر سینک تعبیه شود حتما شما نیاز به شیر شاور صنعتی دارید و همینطور برای استفاده از این ماشین های ظرفشویی شما نیاز به سبد ماشین ظرفشویی صنعتی دارید ، و این را بدانید سبد های ماشین ظرفشویی صنعتی در 3 نمونه تولید میشود نمونهای که مخصوص بشقاب می باشد و نمونه هایی که مخصوص کاسه و لیوان بوده و نمونه دیگری که مخصوص قاشق و چنگال می باشند اینها جزو الزامات ماشین های ظرفشویی صنعتی به حساب میآیند که از تمام اینها هم ضروری تر نوع پودر و مایعی است که شما برای ماشینهای ظرفشویی صنعتی استفاده می کنید به طور مثال شما نمی توانید از مایع و یا پودر خانگی برای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی صنعتی استفاده کنید حتماً باید از مایع ماشین ظرفشویی صنعتی و یا پودر ماشین ظرفشویی صنعتی استفاده بکنید تا شستشوی بسیار عالی و فوق العاده ای به شما بدهد و این اتفاق دلیل خاصی دارد و دلیل آن این میباشد که مایه های ماشین ظرفشویی های خانگی در مدت زمان ۲ ساعت شستشو میکنند ، اما در این ماشین های ظرفشویی باید از مایع و پودری استفاده کنید که در طول مدت زمان بین ۴۰ ثانیه تا ۳ دقیقه شستشوی فوقالعادهای را به شما ارائه دهد پس طبیعتا شما باید از ماشین ظرفشویی استفاده بکنید که کارایی فوق العاده و عالی داشته باشد و بتواند نتیجه مطلوبی را در اختیار شما قرار دهد .

از دست ندهید
اشتباه شماره 1 یخچال فریزر در حال مرتکب هستید (و چهار روش‌ها برای رفع آن})

Perfect Dry از مواد معدنی طبیعی Zeolith زئولیت برای خشک کردن تمام ظروف شامل ماهی تابه ها، لیوان و ظروف پلاستیکی استفاده می کند. سنسور آب Aqua Sensor در ماشین های ظرفشویی ، کثیفی ظروف را پس از چرخه آبکشی اندازه گیری کرده و در صورت نیاز مقدار آب مورد نیاز را اضافه می کند. دسته های این محصول از نوع مخفی هستند که باعث زیباتر شدن ظاهر شده اند. علت: دلیلی که منجر به مواجه شدن با ارور FS یخچال فریزر ال جی می شود، خرابی سنسورهای فریزر دستگاه است. مربوط به خرابی سنسور دیفراست فریزر است. کلیک: صدای کلیک از بخش کنترل دیفراست شنیده خواهد شد. پس از ویژگی های مهم این مدل بهره گیری از فناوریهای آکوابلست و زون بوستر، قابلیت کنترل با تلفنهای هوشمند و عملکرد بسیار خوب و کم صدا میتوان نام برد. ماشین ظرفشویی های بوش سری 6 در دو عرض 45 و 60 سانتی متر وجود دارد.

از آنجا که صدای دستگاه های برقی در خانه بسیار گوشخراش است. این برند در دهه 50 میلادی آغاز به کار کرد از جمله این نوآوری های این برند، می توان به فناوری Powerball، فناوری کپسول شستشوی سه گانه اشاره نمود. در قسمت یخچال این دستگاه 4 طبقه , 3 کشو و نگه دارنده بطری و در قسمت فریزر آن 4 طبقه و 2 کشو در نظر گرفته شده است . به این صورت که یک قطره مایع ظرفشویی را روی آن بریزید و با دستمال، لنز را تمیز کنید. یه مدل معمولین و شما باید خودتون به صورت دستی توش آب بریزید و یه مدل جدیدتره که شلنگ داره و مستقیم به لوله آب وصل میشه . این نوع از مدل های یخچال از این بابت مستقل نامیده می شوند که از همه لحاظ دارای طراحی زیبا و شکیل بوده و می توان آن را در هر مکانی جدا از این که در اطراف آن دیوار و یا کابینه وجود داشته باشد قرار داد. و در بعضی مدل ها، پنل کنترلی روی درب دستگاه قرار گرفته است. همچنین پیش از خرید ابعاد محل مورد نظر را در نظر بگیرید. شاید برای شما نیز این مورد پیش آمده باشد که بعد از کلی جستجو در سایت یا سایت های مختلف بالاخره محصول مورد نظر خود را پیدا کرده اید ، اما خود محصول نیز دارای ویژگی های متفاوتی بوده و عدم انتخاب محصول بر اساس پارامترهای مختلف باعث خرید نکردن شما از سایت مذکور شده باشد .

از دست ندهید
سه دلیلی که چرا هنوز در یخچال ساید بای ساید آماتور هستید

دکمه های اصلی در تمام ماشین های ظرفشویی وجود دارند. مایع ظرفشویی از تمیز کنندههایی است که در همه خانهها به واسطه شستن ظرفها وجود دارد، اما علاوه بر ظرف شستن، مایع ظرفشویی استفادههای جالب و کاربردهای دیگری هم دارد. به علاوه بهره گیری از قفسه کارد چنگال نیز میتواند امکان شستشوی انواع قاشق چنگال ها را میسر سازد، با این وجود میتوان گفت که ظرفشوییهای مبله جزو خوش فروش ترین ماشینهای ظرفشویی هستند. ماشین ظرفشویی 2 طبقه دارای یک سبد کارد و چنگال جداگانه است. از جمله آن ها می توان به عیب یابی هوشمند، نمایش زمان باقی مانده از شست و شو، امکان طبقه بندی قفسه ها، سیستم Aqua Stop (جلوگیری از نشتی آب)، قابلیت خشک کردن، قفل کودک و تایمر خاموش اشاره کرد. با خرید ظرفشویی سامسونگ 5050 از ویژگی هایی نظیر طبقه ی بالا با قابلیت تنظیم، بدنه استیل ضد زنگ، نمایشگر LED لمسی، سیستم شستشوی Rotary، آب مصرفی هر چرخه 12 لیتر، صدای 48 دسی بل، سیستم Aqua Stop، شستشوی خودکار Auto، برنامه شستشوی اقتصادی Eco، برنامه شستشو در 60 دقیقه Express Wash، امکان شروع با تاخیر، شستشوی نیم بار یا Half Load، خشک کن و فقل کودک بهره مند خواهید شد.

سلام ماشین ظرفشویی بوش مدل SN26M290EU در سایت اصلی بوش وجود ندارد. لباسشویی هایی که فاقد تسمه هستند، لرزش و سر و صدای کمتری نسبت به دیگر مدل ها دارند. عرض ماشین ظرفشویی های باریک 45 سانتی متر و طول 81 سانتی متر است و فضای قفسه کمتری دارد. حتی برای آشپزخانه های کوچک می توانید یک ماشین ظرفشویی کوچک و جمع و جور بوش انتخاب کنید. ماشین ظرفشویی آن هم از نوع بوش مهم ترین وسیله در آشپزخانه است. یکی دیگر از ویژگی های بسیار هیجان انگیزی که در ماشین های ظرفشویی بوش وجود دارد، سنسور intensive zone است. برنامه شستشوی خودکار برای لکه های سمج سخت بسیار کاربرد دارد. بنابراین بین مشتریان آن جایگاه خاصی دارد. و سنسور آن میزان کثیفی ظروف را بررسی کرده و براساس آن مدت زمان و دمای مورد نیاز را تنظیم می کند. این دستگاه ها به سنسورهای خودکاری مجهز هستند که مقدار مورد نیاز آب و چرخه زمانی لازم را براساس وزن قبل از شروع تنظیم می کنند. خوشبختانه تمام سبدهای ماشین ظرفشویی بوش تاشو هستند و به راحتی از محل مورد نظر جابه جا می شوند.

از دست ندهید
بهترین یخچال سامسونگ برنامه‌های Android/iPhone

دیدگاهتان را بنویسید