ده قانون درباره یخچال فریزر Meant To Be Broken

ظرفشویی یک نکته مهم دیگر نیز وجود دارد که باید به آن توجه کنید، در صورتی که از نمک و جلادهنده های تقلبی و با کیفیت پایین استفاده می کنید باید منتظر خرابی های بیشتری در صورت عدم استفاده از ماشین ظرفشویی بوش باشید. وجود طبقات متعدد و کشو در فریزر هم باعث منظم شدن و کارآمدتر شدن فضای داخلی فریزر شده و شما میتوانید گوشت و سبزیجات خود را به راحتی در آن قرار دهید. Vacation / Filter Reset (بازنشانی / تنظیم مجدد فیلتر): هنگام مسافرت میتوانید با قرار دادن یخچال به حالت Vacation انرژی مصرفی آن را کاهش دهید. Ice Maker Off (یخ ساز خاموش): در صورت رفتن به مسافرت میتوانید با فشردن دکمه Ice Maker Off آن را خاموش کرده و در مصرف انرژی صرفهجویی کنید. در صورت تنظیم نبودن پیچها، آنها را در جهت عقربههای ساعت و بر عکس سفت کنید تا هر دو در یک تراز تنظیم شوند. بوش از جمله از برند های محبوبی است که محصولات خود را به بیشتر کشور های جهانی صادر می کند ، بوش یخچال های ساید خود را در دو ابعاد ساید بای ساید 28 فوت و 30 فوت تولید می کند که در ادامه در داخل جدول به طور کامل اندازه یخچال ساید بوش را برای شما شرح خواهیم کرد .

یخچال ساید بای ساید این ظرفیت برای 14 کارد و چنگال دارد و همراه با سبد کشویی برای کارد و چنگال با حالت تاشو است تا بار را به طور موثرتری تحمل کند، به شما امکان می دهد بیشتر از فضا استفاده کنید. Fridge / Power Cool (یخچال / خنک کننده برق): این حالت برای خنک شدن سریع یخچال استفاده میشود. نکته قابل توجه دیگر در شستشوی ظروف این است که استفاده از آب های دارای املاح و به خصوص آهک می تواند لکه هایی را بر روی ظروف ایجاد نماید و به همین جهت بهتر است که از آب های زلال و بدون املاح برای شستشو استفاده شود. اگر شما هم جزو این دسته هستید ، یخچال بالا فریزر برای شما خیلی مناسب است چون فریزر همیشه دم دست است. البته، شرکتهای سازنده یخچالهای ساید بای ساید برای فشار کم راه حل ایدهآلی اندیشیدهاند. انسداد در فن میتواند باعث سر و صدای زیاد یا جریان کم هوا شود، بنابراین این یک مشکل رایج است.

از دست ندهید
چگونه یخچال فریزر من را فروشنده بهتری از شما کرد

فیلتر غذا: گاهی بازماندهٔ غذاها برای آنکه بتواند خارج شود، نخست آسیاب و سپس همراه با آب خارج میشود. پیچها را تا جایی که با انگشتان باز شود، شل کنید. البته، قرار نیست که پیچها باز شوند. به گونهای که برای نوشیدن آب خنک دیگر نیازی به آبسرد کن یا قرار دادن بطری در یخچال نیست. قطعات درونی همانطور که از نامشان پیداست در داخل یخچال قرار داشته و قابل مشاهده نیستند؛ به گونهای که تنها با روش شدن یخچال به صورت خودکار شروع به کار میکنند. همچنین توجه داشته باشید که در صورت باز بودن درب ماشین ظرف شویی تنها دکمه روشن و خاموش کردن آن فعال است. به یاد داشته باشید که سیستم پخشگر آب تنها باید توسط آب شرب پر شود؛ در غیر این صورت آسیب جدی خواهد دید. از این رو، بهتر است ساید فریزر را متناسب با محل قرار گیری ساید یخچال تنظیم کنید. Cool Select Zone (منطقه سرد را انتخاب کنید): با این دکمه میتوانید سرمای مورد نظر را متناسب با محصولات غذایی تغییر دهید. یافتن فروشگاههای معتبر در زمینهی فروش لباسشویی قسطی در اهواز، لباسشویی قسطی در شیراز و شهرهای دیگری که شما ساکن آن هستید کاری سخت و زمان بر است به جای اینکار بهتر است خرید اقساطی لباسشویی را از فروشگاه اینترنتی سل انجام دهید.

این دسته از یخچالها به صورت دو قلو و مجزا از هم روانه بازار شدهاند، یعنی یکی از آنها تمام یخچال و دیگری نیز تمام فریزر میباشد. توجه داشته باشید که مراحل نصب این یخچالها کمی پیچیده بوده بوده و نیاز به یک متخصص دارد برای مثال، شما نمیتوانید به اندازه یک نصاب حرفهای یخچال را تراز کنید و برای این کار، یعنی عدم تراز بودن یخچال مابه شما مرکز تعمیرات دیبا پشتیبان ایرانیان راپیشنهاد میکنیم. در این یخچال فریزر طراحی ساید بای ساید بوده و دارای دو درب می باشد. ۴. یخزدگی دوگانه: در واقع این سیستم ترکیبی از حالت بدون یخزدگی و تهویه است و یخچال فریزر ساید بای ساید با دو سیستم خنککننده مجزا کار میکند. استفاده از شوینده مایع کمک میکند تا از ماشین لباسشویی خود نیز حفاظت کرده و عمر آن را طولانیتر کنید. ۲. استاتیک: در این مدل، سیستم خنککننده برمنبای حفظ رطوبت کافی برای حفظ عمر مواد غذایی فعالیت میکند. استفاده از مواد شوینده ی شیمیایی؛ علاوه بر کوتاه کردن عمر سطوح یخچال، باعث انتقال بو به مواد غذایی نیز می شود.

از دست ندهید
یخچال ال جی: چه اشتباهی!

سمت داخلی در هم دارای طبقاتی است که میتوان مواد غذایی و بطریها را در آنها قرار داد. پس از تراز کردن دربها، مهرهها را به سمت عقربههای ساعت برگردانید تا به انتهای پایینی پیچ برسند. البته باید اشاره کرد که کمپانی نام برده نیز پا به پای برندهای ال جی و سامسونگ در حال پیشرفت میباشد و توانسته طرفدارن زیادی را در سراسر جهان به سمت محصولات خود جذب نماید. همچنین به دلیل تنوع بالا در محصولات، شما قادر هستید سایر یخچال فریزر های دیگر را نیز مشاهده و به راحتی آنها را یکدیگر مقایسه نمائید. همچنین میتوانید برای پاک کردن شیشه عینک نیز از مایع ظرفشویی استفاده کنید. در کنار این کویلها یک فن خنککننده نیز وجود دارد که نیاز به تمیز کردن منظم دارد و لازم است از سوی کارشناس تعمیرات مورد بررسی قرار گیرد و سرویس دورهای آن انجام شود. برای تمیز کردن مخزن از صابون استفاده کرده و فنر را با یک برسی کوچک تمیز کنید. Lighting (روشنایی): این دکمه برای تبدیل واحد اندازهگیری دما از سانتیگراد به فارنهایت یا برعکس است. در این صورت نیز با توجه به نوع مشکل میتوان آن را تعمیر کرد. در اغلب ساختمانهای چندین طبقه، مخازن پمپ آب جوابگوی طبقات بالایی نبوده لوله پخشگر آب وظیفه آبرسانی به طبقات فریزر داشته و در یخچال نیز به عنوان شیر آب عمل میکند.

موانع، چرخش صحیح تیغه فن اواپراتور را محدود میکند. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخشهای آتی با هر یک از آنها آشنا شوید و اطلاعات مورد نیاز خویش را کسب نمایید. بنابراین باید پیش از خرید به خوبی با ویژگیهای این محصول آشنا شوید و نکات مهمی را برای خرید آن بدانید تا پولی که با زحمت به دست آوردهاید هدر نرود. در این مطلب شما را با مراحل نصب و نکات مرتبط در فرآیند نصب یخچال فریزر ساید بای ساید آشنا کردیم. پیش از خرید باید با ویژگیهای اصلی آن بیشتر آشنا شویم و نکات مهمی را بدانیم تا از خریدمان احساس پشیمانی نکنیم. شاید یکی از دلایل مهمی که خیلیها تمایل دارند ساید بای ساید بخرند، گنجایش و ظرفیت خوب آن است. شاید این مورد خیلی توجهتان را جلب نکند، ولی نهتنها روی طراحی ظاهری دستگاه موثر است، بلکه باعث تفاوت در مدلهای یخچال میشود.

از دست ندهید
مقاله غیرمعمول حقایقی را در مورد یخچال سامسونگ به شما می دهد که فقط تعداد کمی از افراد از وجود آنها می دانند

یخچال ال جی با همه ویژگیهای مثبت برشمرده شده در مورد این برند، سامسونگ هم مانند همه لوازم دیگر دچار مشکلاتی میشود و در هنگام بروز مشکل کدهای خطا روی نمایشگر آن ظاهر میشود. گاهی نیز ماشین ظرفشویی پس از اعلان خطا خاموش میشود. رتبه دوم نیز در اختیار یخچال و فریزر سفید ساید بای ساید اسنوا مدل S۸-۲۳۲۱SW است که با قیمتی بین ۱۹ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان تا حداکثر ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قابل خریداری است. ساید بای ساید ۳۴ فوت ال جی مدل MDN۷۶SSنیز گرانترین محصول بازار در این لیست است که حداقا ۱۱۸ میلیون تومان و حداکثر ۱۴۰ میلیون تومان قیمتگذاری شده است. از این رو می توان گفت خرید ماشین ظرفشویی، بهترین سرمایه گذاری در خانه شما محسوب می شود. یکی از بهترین برندهای تولیدکننده ماشین ظرفشویی، برند ال جی است که خریداران زیادی دارد. معمولا همه یخچالهای ساید با ساید یک سری تکنولوژیهای ثابت دارند، ولی برخی از مدلها از فناوریهای جدیدتر بهره می برند که همین مسئله روی رضایت مشتری و صدالبته قیمت موثر است. دقت کنید که دستگاه این مسئله را با هیچ کدام از ارورهای یخچال فریزر ال جی هشدار نمی دهد. ۱. سیستم تهویه: این مدل توزیع متوازن دما و رطوبت را در تمام محفظه یخچال برعهده دارد و بعد از باز شدن درها، دمای یخچال خیلی زود به حالت تعادل میرسد.

سیستم خنک کننده دور کولینگ و بدون برفک بودن این محصول هم نباید دست کم گرفت چون میتوانید با اعتماد به این 2 ویژگی هر چه مواد غذایی دارید در بهترین دما و بهترین میزان رطوبت نگهداری کنید. این لوله همچنین به مخزن یخساز کمک میکند تا در سریعترین زمان ممکن اقدام به ساختن یخ کند. نصب یخچال فریزر ساید بای ساید باید به دقت انجام شود و در غیر این صورت مشکلات زیادی را برای شما ایجاد میکند. یخچال ساید اینستاویو مدلx247، با طراحی”insta view” در مصرف انرژی صرفه جویی میکند و اشپزخانه شما را شیک تر میکند. اما باید بدانید در وضعیت بد اقتصادی، تعمیر ماشین لباسشویی امری هوشمندانه و به صرفه تر از خرید آن است. زیرا برای این که یخساز بتواند درست عمل کند فشار آب باید عددی بین ۱۴۰ الی ۸۶۰ کیلو پاسکال باشد. اما، قطعات بیرونی نیاز به نصب داشته و باید به صورت درست در جای اصلی خود قرار گیرند. 1. مواد غذایی باید به صورت بسته بندی شده در ظروف درب دار یا نایلون فریزر با رعایت ظرفیت دستگاه قرار داده شود. معمولا خانوادههای پرجمعیت یا آنهایی که فکر میکنند مواد غذایی زیادی دارند سراغ خرید این مدل میروند. این امر موجب میشود تا گردش موتور به صورت روان جریان پیدا کند.

از دست ندهید
مرگ یخچال ساید بای ساید و نحوه اجتناب از آن

دیدگاهتان را بنویسید