9 لوازم خانگی که حتما باید داشته باشید

وقتی نوبت به انتخاب لوازم کوچک برای آشپزخانه می رسد، به این فکر کنید که چگونه دستگاه با نیازهای آشپزخانه و سبک زندگی شما مطابقت دارد. به “روزی در زندگی” تکمیل شده خود مراجعه کنید. پرسشنامه آشپزخانه شما”. مثلاً اگر نان زیادی نخورید، نان ساز بهترین سرمایه گذاری نباشد. این لوازم خانگی راحت را در نظر بگیرید:

Blenders. کلی مسمن، مدیر خدمات مشتریان در Bed, Bath & Beyond، می گوید: «اگر اهل اسموتی هستید، باید یک مخلوط کن در آشپزخانه خود داشته باشید. نه فقط برای مارگاریتاهای منجمد، این دستگاه‌های پرقدرت، میوه‌های کامل را به اسموتی‌های خوشمزه، سبزیجات کامل را به سوپ مغذی تبدیل می‌کنند، و می‌توانند یخ را به برف کرکی برای مخروط‌های شیرین و شربتی خرد کنند.

آهسته پزها. مسمن می گوید: آهسته پزها بسیاری از مشکلات را حل می کنند. “وقتی می‌خواهید تمام روز را نروید و می‌خواهید برای یک غذای گرم به خانه بیایید، فقط تمام مواد خود را در آنجا بریزید، آن را تنظیم کنید و بگذارید برای آن روز.” برای خورش‌ها، وعده‌های غذایی یک قابلمه‌ای و شام‌های پت‌لوک عالی است، ظرف قابل اعتماد هنوز هم مثل همیشه ارزشمند است. به دنبال مدل‌هایی با ظروف سنگی قابل جابجایی باشید که می‌توانند از لوازم خانگی گرفته تا کباب‌پزی حیاط خلوت و ماشین ظرف‌شویی.

میکسرهای پایه. مسمن می‌گوید: «هر خانه‌ای چه بداند چه نداند، به یک میکسر پایه نیاز دارد. ممکن است یک صاحب خانه جدید قبلاً از آن استفاده نکرده باشد، اما زمانی فرا می رسد که آرزو می کنند ای کاش یک میکسر پایه داشته باشند. پخت کاپ کیک برای جمعیت؟ خمیر نان را از ابتدا تهیه می کنید؟ همه چیز با یک میکسر پایه راحت تر است. و برخلاف یک همزن دستی، یک همزن ایستاده محکم به آشپز خانگی آزادی انجام چند کار را می دهد.

از دست ندهید
نحوه خرید ماشین ظرفشویی

قهوه‌ساز. مسمن می‌گوید: «قهوه‌سازها واقعاً به سبک زندگی وابسته هستند. “اگر به طور منظم مقدار زیادی قهوه می نوشید، منطقی است که با یک قطره ساز استفاده کنید.” برای کیفیت و سهولت استفاده، این مدل قابل برنامه ریزی سخت است. آن را در شب تنظیم کنید و از خواب بیدار کنید تا قهوه قطره ای تازه آسیاب شده، دم کرده و ذخیره شده باشد. کاراف حرارتی قهوه را برای ساعت ها بدون نیاز به صفحه گرم نگه می دارد که باعث سوختن دم می شود.

اسپرسوساز. مسمن می‌گوید: «اگر می‌خواهید اسپرسویی با کیفیت قهوه‌خانه در خانه داشته باشید، باید از دستگاهی با کیفیت بالا استفاده کنید که بر روی اسپرسو تمرکز دارد. زمان بخار خش خش گذشته است و ماشین های تمام اتوماتیک جایگزین شده اند که برای شما آسیاب، کوبیده و دم می کنند. به علاوه، برخلاف برخی از ماشین‌ها که در هر بار فقط یک فنجان تولید می‌کنند، این مدل یک جریان پیوسته تولید می‌کند. “این دستگاه فرآیند اسپرسو را ابهام می کند در حالی که با کمترین تلاش یک فنجان دائما خوب می سازد.”

پردازنده‌های غذا. برای همه کارهای آشپزخانه ضروری است، غذاساز به سرعت برش، خرد کردن، مخلوط کردن و پوره کردن را انجام می‌دهد. و ورز دادن مسمن می گوید: «اگر بسیاری از این کارها را انجام ندهید، ممکن است به آن نیاز نداشته باشید.» اما برای بقیه ما فروخته شده ایم.

فرهای توستر. مسمن می‌گوید اگر آشپزخانه شما فضای کافی برای روی میز دارد، یک اجاق توستر با انرژی همرفتی خوب بهتر است. از یک لوکس او می‌گوید: «این کار انعطاف‌پذیری زیادی فراتر از گرم کردن دوباره غذا و درست کردن نان تست ارائه می‌کند. در حدود پنج دقیقه از قبل کاملاً گرم شده است، فر می تواند کلوچه، کیک، پیتزا و پای را بدون گرم کردن کل آشپزخانه بپزد. “و فضای پخت و پز اضافی را برای زمانی که سرگرم هستید فراهم می کند.”

از دست ندهید
تلویزیون ال جی - شش تعیین مشکل

سردکن های شراب. “این یکی از آن چیزهای سرگرم کننده، ابزارآلات، شراب شناس است که مطمئنا برای همه مناسب نیست، مسمن می گوید. اما برای انوفیل های واقعی، یک سیستم عالی نگهداری شراب بسیار بیشتر از یک ابزار است. می‌توانید دمای مناسب را برای بطری‌های جداگانه حفظ کنید و همچنین شراب را پخش و نگهداری کنید، که به یک بطری باز اجازه می‌دهد تا بیش از یک هفته تازه بماند.

سازندگان نوشابه. مسمن می‌گوید: «اگر سبک زندگی‌تان «سبز» است و سعی می‌کنید قند و سدیم را کاهش دهید، یک دستگاه نوشابه‌ساز خانگی یک وسیله ضروری است. این واحدها مناسب هستند و نوشابه های تازه طعم دار با افزودنی های بسیار کمتری نسبت به محصولاتی که به بازار عرضه می شوند تولید می کنند. این دستگاه غیر برقی از قوطی های دی اکسید کربن قابل شارژ استفاده می کند که 60 لیتر نوشابه گازدار می سازد. مسمن می‌گوید: «فقط آن را پر کنید، بپزید و مزه دار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید