10 دلیل برای ثبت نام فرزندتان در یک کمپ تابستانی

آیا هنوز در مورد فرستادن فرزندتان به یک کمپ تابستانی مطمئن نیستید؟ ما دلایل کافی ارائه می کنیم که به شما کمک می کند تصمیم خود را بگیرید و فرزند کوچک خود را برای یک تجربه سرگرم کننده جمع کنید

به همان اندازه که دوست دارید در طول این مدت با فرزندان خود وقت بگذرانید. تعطیلات، پس از مدتی تعطیلات تابستانی کمی یکنواخت می شود. اغلب، والدین به دلیل محدودیت های کاری، برای گذراندن زمان با کیفیت با کودکان تلاش می کنند. کودکان ایده های بازی در خانه تمام می شوند و شروع به خسته شدن می کنند. راه حل؟ آنها را در یک کمپ تابستانی قرار دهید. این روزها، چیزهای بیشتری غیر از کلاس‌های هنر و صنایع دستی و اردوهای ماجراجویی وجود دارد. “کمپ‌های تندرستی می‌توانند کمک زیادی به پرورش و شکل‌دهی نگرش و رفتار کودک کنند. نیکیل کاپور، موسس و مدیر عامل مرکز تندرستی آتمانتان، که اردوهای تابستانی سلامتی را برای کودکان و والدین برگزار می‌کند، می‌گوید: ذهن‌های جوان باید به شیوه‌های مثبت هدایت و تحت تأثیر قرار گیرند.

اردوگاه هایی وجود دارد که کودکان می توانند در آن نقش آفرینی کنند و روز خود را به خلبانی هواپیما، پختن کلوچه یا آتش نشان بودن بگذرانند. سپس، موارد دیگری وجود دارد که فرزندان شما می توانند به کارگاه های پزشکی قانونی تبدیل شوند یا حتی فوتبال بازی کنند. این فهرست بی پایان است.

“رویدادهایی که در این دوره برگزار می شود، چیدمان مناسبی را برای بچه ها فراهم می کند تا مهارت های هنری، ارتباطی و بسیاری از مهارت های مختلف را تقویت کنند که در دراز مدت به آنها کمک می کند.” نامیتا پنت، مدیر بازاریابی، Trent Ltd که کتاب‌ها و فعالیت‌های مرتبط با خواندن را برای کودکان سازمان‌دهی می‌کند، می‌گوید.

از دست ندهید
کیک Fascinator – یک کیک تولد پیچیده

پروژه تحقیقاتی اردوگاه تابستانی کانادا، که تأثیرات پیوستن به اردوهای تابستانی را بر کودکان مطالعه کرد، نشان داد که یک کمپ می‌تواند محیط امنی را برای کودکانی که در محیطی بیش از حد محافظت‌کننده بزرگ شده‌اند فراهم کند، بنابراین آنها می‌توانند بیاموزند، رشد کنند و پتانسیل خود را توسعه دهند.

هنوز متقاعد نشده‌اید؟ در اینجا دلایلی وجود دارد که بر تصمیمات معتبر شما در مورد کمپ های تابستانی به عنوان والدین تأثیر می گذارد.

1. فرصت‌هایی برای کشف تنوع فراهم می‌کند

“کودکان از سراسر کشور در اردوهای تابستانی شرکت می‌کنند. فرزند شما با مکان‌ها و فرهنگ‌هایی آشنا می‌شود که هرگز نمی‌دانست وجود دارند. آنها شروع به درک این موضوع می‌کنند که زندگی فراتر از خانه ما وجود دارد. آشوینی جگدیش، مادر یک کودک هشت ساله، می گوید.

2. عشق به طبیعت را در خود پرورش می دهد

“کمپ ها باعث می شود کودک شما عاشق فضای باز شود. در زمانه ما نیازی به کمپ های طبیعت نداشتیم؛ ما این امتیاز را داشتیم که کودکی بدون ابزار داشته باشیم. اما این روزها، ما باید فرزندمان را ترغیب کنیم که بیرون برود و کمپ تابستانی سرگرم کننده ترین راه برای انجام این کار است.” خاطرات مادام‌العمر ایجاد می‌کند

کمپ‌های تابستانی می‌توانند تجربه‌ای مادام‌العمر را ارائه دهند. اتاق های مشترک با غریبه ها، آتش سوزی ها، فعالیت ها – خاطراتی که در کمپ می سازد برای همیشه با او می ماند.

4. به آن‌ها کمک می‌کند مهارت‌های یادگیری مستقل را توسعه دهند

در خانه، شما آنجا هستید تا به دنبال او بیفتید و از او دفاع کنید. در یک کمپ، او یاد می گیرد که از خود مراقبت کند. درست از مدیریت زمان تا انجام کارهای مختلف، او همه چیز را یاد می گیرد.

از دست ندهید
کیک زنجبیل مایکل

5. فرصت‌هایی برای پیدا کردن دوستان جدید ایجاد می‌کند

“آنها در کمپ با انواع و اقسام کودکان آشنا می‌شوند. آنها به طور منظم در طول دوره اردو با آنها ارتباط برقرار می‌کنند و علایق مشترکی برای پیوند پیدا می‌کنند. حتی بعد از تعطیلات به علاوه، بسیاری از آنها در تماس هستند و دوستی های محکمی ایجاد می کنند که ممکن است تا آخر عمر ادامه داشته باشد.” به تقویت اعتماد به نفس آنها کمک می کند

در یک اردوی تابستانی، فرزند شما یاد می گیرد که با همه ارتباط برقرار کند و با آنها همنشینی کند. این به او اعتماد به نفس برای زنده ماندن در هر شرایطی می دهد و عزت نفس او را افزایش می دهد. فرزند شما که زمانی فروتن بود، با اعتماد به نفس به خانه بازخواهد گشت و آماده پذیرش دنیا و همه چالش های آن است!

7. ونکات لیمبکار توضیح می‌دهد که آنها را تشویق می‌کند تا علایق گوناگونی را توسعه دهند

این مکانی عالی است که کودک شما در آن کشف می‌کند که واقعاً به چه چیزی علاقه دارد. پدر یک کودک 5 ساله.

8. به ایجاد مهارت‌های رهبری کمک می‌کند

از آنجایی که اردوهای تابستانی به کودک شما فرصتی می‌دهد تا یک رهبر تیم شود، مهارت‌های رهبری را در او ایجاد می‌کند. این مهارت ها مطمئناً برای تمام عمر باقی خواهند ماند.

9. آنها را به طور موثر درگیر می کند

“تعطیلات تابستانی زمانی از سال است که کودک می تواند در آن تنبلی کند و در فعالیت های سرگرم کننده بپردازد. اگر تصمیم درستی گرفته نشود، ممکن است لینا اشار،بنیانگذار آموزش و پرورش کودکان کانگورو توضیح می دهد که باید تعطیلات را به نحو سازنده ای صرف کسب دانش عملی و احساسی کرد. 10. آنها را فعال نگه می دارد

از دست ندهید
کیک عید پاک Eggstravaganza شکلاتی

در یک کمپ تابستانی برنامه ریزی شده هرگز لحظه ای کسل کننده وجود ندارد. فرزند شما فرصتی برای انجام بسیاری از فعالیت ها خواهد داشت و این او را از نظر جسمی چابک و ذهنی فعال نگه می دارد.

بنابراین، این تابستان را برای کودک خود به یکی از روزهای خودشناسی تبدیل کنید و او را در این تابستان آزاد کنید. خورشید تابستان.

دیدگاهتان را بنویسید