دانستن این 10 راز باعث می‌شود یخچال ساید بای ساید شما شگفت‌انگیز به نظر برسد.

یخچال فریزر لباسشویی هایی که فاقد تسمه هستند، لرزش و سر و صدای کمتری نسبت به دیگر مدل ها دارند. به همین دلیل، معمولا برق بیشتری نسبت به مدلهای نیمه اتوماتیک مصرف میکند و کل مصرف برق در حین شستشو نسبت به ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک بیشتر است. یک خانواده دو نفره حدودا 200 لیتر ظرفیت نیاز دارد ولی اگر بیشتر باشد برای هر نفر 20 لیتر مجزا و اضافه باید درنظر گرفته شود .نکته مهم ( مدل هایی که فریزر آنها در بخش بالایی یخچال قرارگرفته معمولا 7 تا 13 درصد مصرف انرژی کمتری دارند. Salt/ rinse: وقتی روی این دکمه بزنید، دو چراغ روشن میشود که به معنای دستور پر کردن مخزن نمک و مایع براق کننده است. این کاملا بیانصافی است که باور کنیم و به دیگران هم بقبولانیم «کالای خارجی همیشه بهتر از کالای ایرانی است». شرکت بوش در طراحی و کیفیت محصولات خود همیشه یک قدم جلوتر بوده است.

یخچال ال جی برنامه ی شستشوی ظروف ماشین ظرفشویی بوش بسیار مشابه با برنامه ی شستشوی شیشه ای می باشد و برای ظرف هایی مانند کارد و چنگال و پلاستیک های حساس به دما و ظرف های شیشه ای مناسب است. برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی و برودت داخل فریزر صندوقی کوچک و بزرگ در ساختار این دستگاه از عایق بندی تزریق فوم پلی یورتان استفاده شده است تا در هنگام استفاده ی مشتریان و باز وبسته کردن درب فریزر صندوقی مغازه دچار برفک نشود، برای اینکه بستنی ها و خوراکی های داخل فریزر صندوقی به نمایش مشتریان گذشته شود درب های دستگاه به صورت شیشه ای ساخته شده است که جنس آن نیز از سکوریت نشکن می بوده که احتمال شکستگی را به صفر می رساند، این فریزر صندوقی فروشگاهی در لیتراژ های مختلف بر اساس نیاز شما در شرکت اونیور ساخته می شود که کوچک ترین آن فریزر صندوقی 150 لیتری می باشد، برای تعیین قیمت فریزر صندوقی نیز این لیتراژ در نظر گرفته می شود. سیم ظرفشویی به عنوان ابزاری ساینده برای صاف کردن و تراشیدن سطح چوب و فلزات، تمیز کردن ظروف منزل، شیشه و سطوح سفالی به کار میرود.

از دست ندهید
تلویزیون ال جی 55UP7750PVB - کولرگازی بانه ,قیمت کولر گازی ,کولر گازی اجنرال

ظرفشویی مثلا شب و در زمانهایی که خواب هستیم، تعداد باز و بسته کردن در یخچال به دفعات کمتر از زمان بیداری و در روز است. خوشبختانه برخی از تولیدات داخل کشور از فناوری روز استفاده کرده و بالاترین استانداردهای کیفی را در ساخت محصولات خود بهکار میبرند. اما برخی از شرکتهای تولید یخچال ساید بای ساید، در محصولات خود از سیستم برفکآبکن خودکار استفاده میکند. البته برخی از شرکتهای تولیدکننده ساید بای ساید، این مشکل را با استیل ضد زنگ یا استیل ضد زنگ برسخورده که اثر انگشت را به خود جذب نمیکند، حل کردهاند. این طراحی در سری ۸ به اوج خود رسیده و این محصول به گونهای ساخته شده است که رد اثر انگشت بر روی آن باقی نماند. متاسفانه از مشکلات این یخچالها، باقی ماندن اثر انگشت و لک روی در و بدنه است. یکی از مسائلی که باعث میشود میزان مصرف انرژی تا حد قابل توجهی بالا رود، برفکهایی است که بر اثر دمای بالا روی بستههای مواد غذایی یا در دیوارههای داخلی فریزر ایجاد میشود. یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2352GW یخچالی در رنگ سفید متالیک است که میتواند نیازهای شما را در خصوص ذخیره سازی مواد غذایی تا حد زیادی برآورده کند.

در ادامه به معرفی فاکتورهایی میپردازیم که میتواند به شما در انتخاب کمک کند. با اینحال، بدون نگهداری صحیح، طول عمر یخچال میتواند بسیار کوتاهتر شود. همچنین تهویه یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مهم است و اگر فضای مناسب برای قرارگیری آن وجود نداشته باشد، یخچال با مشکل بزرگی مواجه میشود. این یخچال بسیار جادار بوده و میتواند فضای کافی را برای ذخیره سازی انواع مواد غذایی در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از صفحه نمایشی که روی آنها قرار دارد شما میتوانید موارد متعددی را داخل یخچال خود تنظیم کرده و به این ترتیب به صورت هوشمند از مواد غذایی که داخل یخچال دارید نگهداری کنید. راه حل: برای برطرف کردن ارور RS یخچال فریزر ال جی دستگاه را خاموش کنید و برق منبع تغذیه را قطع کنید. مناسب است. شما با استفاده از این فناوری به راحتی میتوانید از تازهماندن سبزیجات در یخچال فریزر ساید بای ساید خود لذت ببرید. جالب است بدانید در مدلهای پیشرفته از یخچالهای ساید بای ساید، تکنولوژیای تعبیه شده که با کمک آن میتوانید دمای خاصی را در مناطق خاصی از یخچال تنظیم کنید.

از دست ندهید
تلویزیون ال جی

سلام شما به دیده های خودتان توجه کنید نه حرف فروشنده، اگر از لحاظ ظاهری فرق دارد. این مدل از یخچال فریزر کروپ هم برای تازه ترماندن میوه و سبزیجات محفظه ای ویژه برای آن ها تعبیه کرده که ماندگاری موادغذایی و کیفیت آن حفظ شود، این یخچال از سیستم برفک زدایی نوفراست استفاده میکند.از ویژگیهای مهم یخچال و فریزر ساید باي ساید 4 درب مدل CR 482 کروپ میتوان به سیستم گردش هوای چندگانه، خنک کردن و منجمد کردن در کمترین زمان ممکن، محفظه ای برای نگهداری یخ، سیستم کنترل هوشمند و لامپ های LED اشاره کرد. لامپ داخل یخچال سالم است یا سوخته؟ حالتهای Eco یا Holiday کمک میکند مصرف انرژی در این دوران کم شود. نکته دیگری که باید به آن توجه کنیم، یخچالهایی است که دارای حالتهای Eco یا Holiday است. این نوع یخچال فریزر دارای سیستم smart cooling می باشد. اگر شما هم جزء این دسته هستین ، یخچال بالا فریزر براتون مناسبه چون فریزر همیشه دم دست تونه . یکی از خطراتی که همیشه کودکان را در خصوص دستگاه های برقی تهدید میکند، خطر برق گرفتگی است. در برخی از یخچالها نورپردازی داخلی، درست در پایین پنل پشت یخچال که قفسهها را بیشتر روشن میکند، انجام میشود.

همه ما میدانیم اگر نورپردازی داخل یخچال مناسب نباشد، برای یافتن خوراکی مورد نظر بهویژه در تاریکی دچار مشکل میشویم. سامسونگ از کمپانی های بسیار قدرتمندی است که یخچال های خود را همه ساله با متنوع ترین مدل ها و فناوری های بالقوه ای عرضه می کند. سلام همه مدل در بازار موجود می باشد. به طور کلی، کاربران، فناوری و دوام محصولات بکو، را تحسین می کنند. اما به طور کلی از هر دو طرف ۲ سانتیمتر و از پشت یخچال و بالای یخچال ۳ سانتیمتر فاصله نیاز است تا چنین مشکلی ایجاد نشود. این دو محصول به دلیل سطح کیفیت بالای شان شناخته شده هستند و به صورت ست هم خریدارای میشوند چون هر دو در رنگهای سفید و نقرهای موجود هستند تا خریداران بتوانند با توجه به دیزاین آشپزخانه و سلیقه شخصی شان یکی از این رنگها را انتخاب کنند. درواقع بسیاری از برندهای ایرانی دارای کیفیت قابل رقابتی با نمونههای خارجی هستند و با قیمتهای مناسبتر و گارانتیهای معتبرتری به خریداران ارائه میشوند؛ بنابراین بهتر است برای خرید ویژگی، امکانات و مشخصات دستگاه را بهدقت مورد بررسی قرار دهید و صرفاً روی ایرانی یا خارجی بودن آن تمرکز نکنید. تعداد بسیار زیاد و مدلهای مختلف باعث شده تا گاهی خریداران اننتخاب نامناسبی داشته باشند و متضرر شوند.

از دست ندهید
تلویزیون ال جی ساخت کجاست؟

این میتواند باعث کاهش جریان هوا یا حتی جلوگیری از چرخش آنها شود که باعث میشود کل یخچال و فریزر شما خاموش شود و کار نکند. بههمیندلیل حتی اگر بهدرستی تشخیص دادهاید که پمپ خراب است، به آن دست نزنید. مایع های به کار رفته برای شستشوی ظروف حاوی مواد مضری بوده که پوست دست انسان سر سازگاری با آنها را ندارد. در برخی از یخچالها هم گزینه «نوشیدنی سرد»، وجود دارد و میتوانید با استفاده از این گزینه و انتخاب آن، دمای نوشیدنیها را با سرعت قابل توجهی به اندازهای که تمایل دارید، بالا ببرید. آیا به راحتی میتوانید یخچال را به داخل آشپزخانه ببرید؟ اولین ماشین لباسشویی، از کجا آمد و به کجا رسید؟ با خواندن مقاله بالا از آچاره میتوانید ابتدا ابعاد مکان موردنظری که برای ظرفشویی تعبیه کردهاید را اندازه بگیرید و سپس با توجه به کارایی موردنیاز مدل و ابعاد ماشین ظرفشویی را انتخاب کنید. شما که نمیخواهید یخچالی بخرید بدون آنکه بتوانید آن را وارد آشپزخانه کنید؟

فراموش نکنید، مدلهایی که در ساخت آنها از فولاد ضد زنگ عالی استفاده شده است، دیگر مغناطیسی نیست و نمیتوانید روی در آنها آهنربا بچسبانید. بیشتر مدلهای تولیدشده یخچال ساید بای ساید، دارای کنترل دمای الکترونیکی با دقت دمای عالی هستند. تامین نور از این طریق خیلی بیشتر از نوری است که بواسطه نورپزداری از سقف یخچال ایجاد میشود. بسیاری از خانوادههایی که با کمبود جا در آشپزخانه خود مواجه هستند میتوانند این یخچال را خریداری کرده و از آن استفاده کنند. ظرفیت کلی این یخچال ساید بای ساید ال جی برابر ۶۶۸ لیتر است، قفسهها و کشوهای متعددی دارد، جای سازی مواد غذایی برای شما بسیار راحت بوده و کمبود فضا نخواهید داشت. این یخچال و فریزر ایرانی با امکانات کامل و همچنین کیفیت ساخت بالا خیال شما را در نگهداری مواد غذایی بصورت کاملا بهداشتی راحت می کند و جزو بهترین مدل های یخچال و فریزر ایرانی بنس محسوب می شود.

از دست ندهید
خرید تلویزیون ال جی

اما در برخی موارد لازم است که یک تعمیر کار حرفه ای در زمینه تعمیر ظرفشویی ال جی سیستم آبرسانی ماشین ظرفشویی شما را بررسی کند. دومین نکته مکانی است که قرار است یخچال قرار بگیرد و اینکه بدانید یخچال چه اندازه ای باید باشد . اولین و مهمترین نکته در خرید یخچال ساید بای ساید توجه به نشان استاندارد و موارد ایمنی و انرژی است . و همین باز و بسته کردن مکرر در یخچال باعث بالا رفتن انرژی مصرفی میشود. این یخچالها معمولا هوا را به طور کامل در فضای درونی خود پخش میکنند و به چند فیلتر مجهز هستند که این فیلترها باعث میشوند مواد غذایی در یخچال بو نگیرند. تنظیم دما و رطوبت در آنها نیز به طور کامل انجام میشود. درواقع این یک مزیت است چرا که حتی نوسانات جزئی دما میتواند تاثیر قابل توجهی بر ماندگاری غذای داخل یخچال بگذارد. یخچال فریزر مدل S8-2321SW با توجه به نظرسنجی انجام شده مصرفکنندگان امتیاز ۱۰ از ۱۰ را کسب کرده که هماندازه و حتی بیشتر از برندهایی همچون بوش، سامسونگ و الجی است. معمولا یخچال فریزرهای ساید باید سایدی که در بازار وجود دارد بیشتر در سه رنگ استیل، تیتانیوم و سفید است. مثلا یکی از برندهای مطرح و باکیفیت در تولید یخچال فریزرهای ساید بای ساید ایرانی، برند اسنوا است.

دیدگاهتان را بنویسید